четверг, 24 июля 2014 г.

Выставка в День Независимости

23-24 августа в стольном граде Киеве будет проходить выставка рукоделия и народного творчества. Организовывает выставку Оля.

Все желающие могут принять участие в выставке. По всем вопросам обращайтесь к Оле на e-mail: olgatar@ukr.net.

4 комментария:

 1. Ответы
  1. Гиги, тепер вже сумніваюсь :) Вислали мені умови участі у виставці, так там оплата ще вища, ніж у "Країни мрій". І це при тому, зо "КМ" - це всеукраїнский фестиваль, який проводиться вже 11 років поспіль. А це зовсім нова, нікому невідома виставка районного маштабу. Сумніваюсь, що там буде багато відвідувачів, особливо 24-го числа. Я чесно кажучи, не очікувала ТАКОЇ суми за участь. Тому, мабуть, відмовлюсь.

   Удалить
  2. Отак, значить... Я взагалі думала, що то безкоштовно)))), ну чи за якусь символічну плату - ти ж правду кажеш, зовсім не той рівень... Значить, я теж не буду ( бо я ще не питала за умови))))

   Удалить
  3. Я теж наївна, гадала, що участь буде бесплатною )))) так і це ще не все. Кожен майстер має надати одну-дві свої роботи для розіграшу призів серед учасників виставки. Тобто хтось може дати ляльку чи прикрасу якусь, а хтось може обмежитись якоюсь дрібницею. Вийде не зовсім рівноцінний обмін. Не продумано. Це перша така виставка. Гадаю, що надалі організатори трохи поліпшать умови. Хотілося б в це вірити :)

   Удалить

Спасибо за ваши комментарии.